KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12733071

nr 1273 3071

Oidentifierad konstnär. Bryggargården, Klara Sjö, Stockholm. Signerad B Moberg, daterad -38. Olja på pannå, 39x31 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:05:56